Młodszy brat - prawie bliźniak. Test Fuji FinePix F60fd.

Młodszy brat - prawie bliźniak. Test Fuji FinePix F60fd.

Cyfrowe aparaty kompaktowe są obecnie bardzo rozpowszechnionym towarem. Prawie każdy - niezależnie od wieku - ma "cyfrówkę". Skoro za pomocą telefonu komórkowego można robić zdjęcia i kręcić filmy - to czego, przy tak szybkim rozwoju technologii, możemy spodziewać się za kilka lat? Prezentujemy nowy kompakt cyfrowy firmy Fujifilm, następcę popularnego modelu FinePix F50fd. Nowy FinePix F60fd ma 3-calowy ekran LCD, funkcję rozpoznawania twarzy oraz całkiem nową, inteligentną technologię rozpoznawania scen.

Pierwsze wrażenie, ergonomia, optyka


PIERWSZE WRAŻENIE
Aparat może budzić podziw: jest mały, zgrabny i elegancki i raczej przeznaczony dla kobiet. To najnowsze dziecko z rodziny kompaktów Fujifilm komunikuje się z użytkownikiem przez ekran LCD. W stosunku do gabarytów urządzenia wyświetlacz jest ogromny ? zajmuje prawie cały tylny panel urządzenia, pozostawiając niewiele miejsca na przyciski. Sprzęt zgłasza swoją gotowość niespełna w dwie sekundy po uruchomieniu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem