Mniejsze, większe? - MTŁ Film Video Foto zakończone

Mniejsze, większe? - MTŁ Film Video Foto zakończone

Targi, targi . i po targach. Jak zwykle z impetem, jak zwykle przy wtórze efektownej scenografii i jak zwykle w obecności przedstawicieli najważniejszych firm w branży, w czwartek 25 marca 2010 roku Międzynarodowe Targi Łódzkie Film Video Foto 2010 zostały uroczyście otwarte. I chociaż galową inaugurację przewidziano na godzinę jedenastą, już po dziewiątej tłumy gości pojawiły się pod halami, aby punktualnie o 10.00 wkroczyć na targowe salony.

Mniejsze, większe?


Przez czwartek, piątek i sobotę mieliśmy okazję wraz z redakcją SwiatObrazu.pl zobaczyć to wszystko, co w branży w ciągu ostatniego roku było najważniejsze. A przyglądaliśmy się uważnie - Marcin Woźniak, przedstawiciel naszej redakcji uczestniczył przecież w pracach Jury, przyznających medale Targów. Moglismy również zweryfikować werdykty Czytelników SwiatObrazu.pl, którzy jak co roku przyznali "Złote Fotony" (relację z wręczenia nagród możecie zobaczyc tutaj).

Jakie wrażenia ogólne?

Według opinii większości naszych rozmówców tegoroczne targi w wymiarze wizualnym i scenograficznym były nieco skromniejsze niż ubiegłoroczne. Można było zauważyć, że reorganizacja budżetów firmowych odcisnęła swoje piętno na wystawności stoisk. Jednak uroda i profesjonalizm modelek, pozujących w trakcie wspólnych sesji nie pozostawiały jak zwykle nic do życzenia -  były na najwyższym światowym poziomie, co potwierdzała licznie zgromadzona przy niektórych stoiskach puliczność.

Nie brakowało widzów, kontrahentów i zainteresowania. Warsztaty współorganizowane przez redakcję SwiatObrazu.pl wspólnie z wieloma wystawcami pokazały coraz większe zainteresowanie praktyczną wiedzą. Również w trakcie innych warsztatów organizatorzy notowali często nadkomplety. Sprzedawcy mówili o konkretnych rozmowach i wielu prezentacjach, które już wkrótce owocować będą następnymi kontraktami.

Możemy się spodziewać, że za rok w Łodzi znowu wszyscy się zobaczymy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem