Mobilny projektor Dell M110

Mobilny projektor Dell M110

Firma Dell wprowadza do sprzedaży mobilny projektor M110, którego główną zaletą jest rozdzielczość 1280 x 800 oraz długi okres żywotności lampy.


Dell M110 to nowoczesny, mobilny projektor, bazujący na technologii DLP. Sprzęt może pochwalić się rozdzielczością 1280 x 800, jasnością na poziomie 300 ANSI lumenow oraz kontrastem o współczynniku 10 tysięcy do jednego. Wspominaliśmy wyżej o żywotności lampy - dzięki użyciu diod LED okres ten sięga nawet 20 tysięcy godzin. Co więcej, M110 wyposażony został w zintegrowany odtwarzacz multimedialny, slot na karty microSD, wbudowany głośnik o mocy jednego wata oraz kilka portów, odpowiedzialnych za komunikację z urządzeniami zewnęrznymi (HDMI, komponentowe, kompozytowe).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem