Modelki Playboya 60 lat później w obiektywie Nadava Kandera

Modelki Playboya 60 lat później w obiektywie Nadava Kandera

Magazyn Playboy założony w 1953 roku przez Hugh Hefnera szczyt popularności osiągnął w latach 70. Od początku istnienia stał się dla wielu dziewczyn drogą do zdobycia światowej sławy. Fotograf Nadav Kander jest autorem serii portretów opublikowanych w New York Magazine z byłymi Miss Playboya z lat 1954 - 1979.


Nadav Kander urodził się w 1961 roku w Tel Avivie w Izraelu. Zaczął fotografować już w wieku 13 lat, a jego pierwszym aparatem był Pentax. W 1986 roku przeniósł się do Londynu, gdzie obecnie mieszka z żoną i trójką dzieci. Kander jest fotografem, artystą i reżyserem znanym obecnie na całym świecie. Jego prace stanowią część zbiorów National Portrait Gallery oraz Victoria and Albert Museum w Londynie. Wystawiane są również w wielu międzynarodowych galeriach i muzeach.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem