Monitor plazmowy technologii NeoPDP od Panasonic

Monitor plazmowy technologii NeoPDP od Panasonic

Firma Panasonic poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty 85 calowego monitora plazmowego Full HD. Został on stworzony z myślą o użytkownikach profesjonalnych. Zastosowano w nim najnowsze rozwiązania w zakresie wyświetlania obrazu wysokiej jakości.


Firma Panasonic jest liderem na rynku wyświetlaczy plazmowych od 2006 roku, kiedy to wprowadziła największy na świecie - 103 calowy ekran. Nowy produkt - 85-calowy ekran plazmowy Full HD został opracowany i stworzony w oparciu o najnowsze technologie w zakresie wyświetlania obrazu wysokiej jakości.  Ten 85-cio calowy panel wykorzystuje opracowaną przez Panasonic technologię NeoPDP. Dzięki  rozdzielczości wyświetlanych obrazów 1080 linii oraz wysokiemu kontrastowi 40 000:1 - według zapewnień producenta panel wyświetla doskonałe, idealnie odwzorowujące rzeczywistość obrazy, bez zakłóceń, z zachowaniem prawdziwej, głębokiej, czerni.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem