Monitory Philips - największy zakrzywiony model 4K na rynku oraz wyświetlacze z technologią UltraColor

Monitory Philips - największy zakrzywiony model 4K na rynku oraz wyświetlacze z technologią UltraColor

Philips podczas targów IFA 2016, które odbędą się w dniach 2 – 7 września w Berlinie zaprezentuje nowe modele monitorów i towarzyszące im innowacyjne technologie. W nowej gamie produktów znajdą się m.in. największy zakrzywiony model 4K na rynku oraz wyświetlacze z technologią UltraColor, w tym zakrzywiony monitor z serii domowej. Nie zabraknie również wyświetlacza dbającego o bezpieczeństwo użytkowników w sieci, wyposażonego w funkcję kamery pop-up oraz monitorów z ultra cienką ramką i eleganckim wykończeniem.


Największy zakrzywiony monitor 4K 

40-calowy zakrzywiony wyświetlacz to największy dostępny na rynku monitor o rozdzielczości 4K, a zarazem najnowszy zakrzywiony model firmy Philips. Wyposażony w bardzo cienką ramkę, maksymalizuje komfort oglądania oraz dostosowuje powierzchnię wyświetlania do potrzeb użytkownika. W konsekwencji monitor pozwala na większe skupienie się na wyświetlanej treści, szczególnie przy pracy wymagającej koncentracji. Dodatkowe wrażenia zapewniają zintegrowane głośniki generujące dźwięk wysokiej jakości.
 

Monitory z serii E8 i E7 z technologią UltraColor 

Podczas targów zadebiutuje seria E8, czyli najnowsze modele Quad HD z technologią UltraColor w wersji 23,8- i 27-calowej. Na stoisku PHILIPS znajdą się również zakrzywione modele Full HD, w wersji 27- i 31,5-calowej. Szeroka paleta barw oraz technologia UltraColor znacznie zwiększają zakres dostępnych kolorów. Pokrycie 90%-95% palety NTSC w odróżnieniu od 72% w innych modelach tego typu sprawia, że kolory są jeszcze bardziej zbliżone do prawdziwych, a użytkownik może cieszyć się naturalnymi odcieniami zieleni, żywą czerwienią i głębią niebieskich barw. Monitory dostępne są w przystępnym przedziale cenowym. Dopełnieniem wrażeń wizualnych jest cyfrowy dźwięk pochodzący z wbudowanych głośników. Cienka konstrukcja wpasowuje się idealnie w  nowoczesną przestrzeń mieszkalną. Monitory z serii E7 także zostaną przedstawione podczas wystawy, w wersji 24-, 27- i 31,5-calowej. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem