Możesz poczekać nawet rok na swojego Nikona Z9

Możesz poczekać nawet rok na swojego Nikona Z9

Zgodnie z doniesieniami z Japonii Nikon spodziewa się, że uda mu się zaspokoić globalne zapotrzebowanie na flagowego Nikona Z9 w początkowej wielkości produkcji rzędu 35 000 sztuk miesięcznie - Ale według innych doniesień, wynikających z wielkości zamówień w przedsprzedaży i ogromnego popytu na ten model aparatu zapowiada się, że Nikon będzie potrzebował prawie roku, aby zrealizować wszystkie zamówienia w przedsprzedaży.


Nawet rok potrwa realizacja zamówień z przedsprzedaży Nikona Z9

Rozmiar produkcji Nikona Z9, wynoszący 35 000 sztuk miesięcznie brzmi imponująco, ale po zestawieniu z globalnym zapotrzebowaniem okazuje się, że liczba ta nie jest aż tak duża. A przynamniej nie taka jakiej oczekiwałby rynek. Jak donosi portal Nikon Rumours śledzący wydarzenia wokół tego producenta, Nikon Z9 staje się najlepiej sprzedającym się aparatem cyfrowym w historii firmy, z szacowaną liczbą zamówień w przedsprzedaży na poziomie 400 000 sztuk. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem