Możesz zobaczyć, co Hubble fotografuje w czasie rzeczywistym

Możesz zobaczyć, co Hubble fotografuje w czasie rzeczywistym

Kosmiczny Teleskop Hubble to jeden z najsłynniejszych aparatów na świecie i jest odpowiedzialny za dokonanie wielu przełomowych obserwacji - Nie ma w tym cienia przesady, gdy stwierdzi się, że zrewolucjonizował nasze postrzeganie wszechświata - a także samych ludzi. Nic więc dziwnego, że z tym narzędziem chciałoby pracować wielu naukowców na świecie. Chociaż nie jest to dane każdemu, to teraz każdy może przynajmniej sprawdzić, czemu w danej chwili przygląda się Kosmiczny Teleskop Hubble’a.


Bądź na bieżąco z najważniejszymi odkryciami i zdjęciami astronomicznymi 

Większość pasjonatów kosmosu dowiaduje się o obserwacjach Kosmicznego Teleskopu Hubble’a dopiero wtedy, gdy NASA bądź Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) udostępnia ich wyniki w swoich mediach społecznościowych, na blogach czy w publikacjach naukowych. Największym rozgłosem cieszą się opracowane i pokolorowane fotografie spektakularnych obiektów kosmicznych. Jednakże większość obserwacji nie zyskuje większego rozgłosu wśród opinii publicznej, co nie oznacza, że są niewarte uwagi. Teraz można mieć cały czas oko na to, nad czym pracuje Kosmiczny Teleskop Hubble’a.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem