Muzy: Scarlett Johansson w obiektywie 11 fotografów

Muzy: Scarlett Johansson  w obiektywie 11 fotografów

Każdy fotograf przeżywa takie chwile, w których wyobraźnia i kreatywność w urzeczywistnianiu kolejnych pomysłów wydają się nie mieć granic. Zdarzają się jednak i takie momenty, gdy forma spada – czas braku pomysłów i kompletnej posuchy twórczej. To zupełnie normalne. Podczas gorszych dni warto szukać inspiracji i pracować nad swoimi pomysłami. Zapraszamy do galerii fotografii przedstawiających Scarlett Johansson w obiektywie 11 fotografów.


Wyobraźnia i umiejętność fotografowania zawsze pozostają pod wpływem podświadomości i zdarzeń z zewnątrz. Przedstawiamy kolejny zbiór fotografii z cyklu "Muzy", który ma inspirować w tworzeniu i szlifowaniu  własnego indywidualnego stylu fotografowania.

Technikę fotografowania należy doskonalić do tego stopnia, by robienie zdjęć stało się drugą naturą, a kwestie warsztatowe nie przeszkadzały w realizacji sowich pomysłów. Pod wieloma względami oznacza to konieczność nauczenia się rzeczy, których inni już dokonali – zachęcamy zatem do czerpania z pomysłów fotografów, przed obiektywem których stanęła Scarlett Johansson. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem