M.ZUIKO DIGITAL 17 mm F2.8 Pancake - test

M.ZUIKO DIGITAL 17 mm F2.8 Pancake - test

Olympus M.ZUIKO DIGITAL 17mm F2,8 jest jednym z pierwszych obiektywów, które pojawiły się w systemie Micro Four Thirds. Jego parametry techniczne ciekawią wiele osób zainteresowanych posiadaniem małego i lekkiego aparatu, który w połączeniu z dobrą optyką będzie stanowił alternatywę dla lustrzanek. Czy M.ZUIKO DIGITAL 17mm F2,8 sprosta takiemu założeniu? Poniższy test ułatwi odpowiedź na tak postawione pytanie – zapraszamy do lektury.

Budowa mechaniczna


Olympus M.ZUIKO DIGITAL 17mm F2,8 jest bardzo małym i lekkim obiektywem, który swobodnie zmieści się do kieszeni spodni. Dzięki temu jest niezwykle poręczny i można go ze sobą zabrać nawet wtedy, gdy nie dysponujemy torbą fotograficzną – wystarczy wolna kieszeń. Aby zobrazować wymiary M.ZUIKO DIGITAL 17mm F2,8 na poniższym zdjęciu przedstawiony jest obok karty Compact Flash.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem