Na wakacje z Panasonic Lumix – akcja cashback

Na wakacje z Panasonic Lumix – akcja cashback

Sezon wakacyjny w pełni. Z tej okazji firma Panasonic przygotowała specjalną ofertę dla swoich klientów. Każdy, kto w ramach nowej promocji kupi i zarejestruje aparat z serii LUMIX GX7 lub G6K, będzie mógł cieszyć się nie tylko wysoką jakością zdjęć w trakcie swoich podróży, ale otrzyma również zwrot gotówki w ramach promocji typu cashback.


Panasonic przygotował dla swoich klientów ofertę promocyjną, w ramach której osoby kupujące aparaty z serii LUMIX G mogą otrzymać zwrot gotówki. Każdy, kto do 23 lipca 2014 roku zdecyduje się na zakup jednego z dwóch modeli – LUMIX GX7 lub LUMIX G6K – będzie mógł liczyć na zwrot gotówki w wysokości odpowiednio 250 zł lub 200 zł. Warunkiem udziału w promocji jest rejestracja aparatu na dedykowanej stronie oraz załączenie dowodu zakupu najpóźniej do 20 sierpnia 2014 roku. Po zakończeniu procesu rejestracji posiadacz nowego LUMIX-a otrzyma na podany adres e-mail wiadomość potwierdzająca zgłoszenie oraz informację o kolejnych krokach.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem