Na ośnieżone stoki i piaszczyste plaże. Nowy monitor Sanyo 52SR1

Na ośnieżone stoki i piaszczyste plaże. Nowy monitor Sanyo 52SR1

Dzisiaj, kiedy ekrany ciekłokrystaliczne na dobre weszły do powszechnego użytku i sukcesywnie wypierają te oparte na kineskopie, producenci nie zwalniają tempa i prezentują kolejne modele charakteryzujące się jeszcze lepszą jakością obrazu. Rozwój tego typu urządzeń idzie również w kierunku zwiększenia uniwersalności, która ma pozwolić na korzystanie w innych warunkach niż domowe. Najnowszym przedstawicielem takich monitorów jest 52-calowy model 52SR1 firmy Sanyo.


Odporny na wilgoć, deszcz i śnieg, na syberyjski mróz i lejący się z nieba żar. Zaprojektowany na złe warunki atmosferyczne pretenduje do tego, by być wykorzystywanym do ciężkiej pracy w terenie bez względu na pogodę i porę roku. Świetnie sprawdzi się w stacjach narciarskich, nieogrzewanych witrynach sklepowych, lotniskach i innych miejscach, gdzie istnieje potrzeba wyświetlania reklam i informacji typu rozkłady jazdy, tabele przylotów i odlotów czy najświeższe  wiadomości ze świata.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem