Naga panna młoda - po co komu takie zdjęcia

Naga panna młoda - po co komu takie zdjęcia

Cześć publikowanych w sieci zdjęć przedstawiających częściowo rozebrane lub nagie Panny Młode pochodzi z katalogów bielizny lub dodatków przeznaczonych na tę konkretną okazję, jednakże wiele z obrazów to zdjęcia stworzone przez fotografów ślubnych w ramach zaplanowanych przez nowożeńców sesji. Trend wykonywania takich zdjęć przybiera na sile i co raz częściej pojawia się również w Polsce. Czy taka pamiątka ze ślubu to dobry pomysł? Jakie są plusy i minusy zorganizowanie takiej sesji?


Naga Panna Młoda - piękno i zmysłowość czy nietakt ze strony nowożeńców?

Nagie sesje ślubne wykonuje się z kilku powodów i jak wszystko zarówno w fotografii, jak i w każdej działalności człowieka, może wynikać z uczciwych lub cynicznych pobudek. Z jednej strony można ją zaplanować w celu zarejestrowania piękna Panny Młodej, w szczególności jeśli ta czuje się bardzo dobrze nie tylko w swojej kreacji, ale również w ciele (tutaj zachęca się również do udziału w takich sesjach mężczyzn). Z drugiej strony takie fotografie wykonywane są w celu zaimponowania innym ludziom i zwrócenie na siebie uwagi. Pytanie należałoby więc rozszerzyć także na kwestie zasadności publikacji takich fotografii (i to abstrahując od uzupełniania nimi przez fotografa swojego portfolio).

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem