Nagie mamy z dziećmi w projekcie LOVE - rozmowa z autorem zdjęć, znakomitym portrecistą Radosławem Pasterskim

Nagie mamy z dziećmi w projekcie LOVE - rozmowa z autorem zdjęć, znakomitym portrecistą Radosławem Pasterskim

Radosław Pasterski, utalentowany fotograf, który na co dzień tworzy wyraziste portrety i zmysłowe akty, rozpoczął nowy projekt zatytułowany Love. Fotograf za pomocą aparatu uchwycił niezwykłą więź między matkami a ich dziećmi. Aby nie rozpraszać uwagi widza przesłodzonymi nieraz stylizacjami fotografii rodzinnych, zaproszeni modele pozostają nadzy, piękni i zupełnie pozbawieni (zdarzających się przecież często w przypadku aktów) dwuznaczności czy erotycznych podtekstów. Redakcji SwiatObrazu.pl Radosław Pasterski zdradził kulisy powstawania projektu.


SwiatObrazu.pl: Pana projekt fotograficzny Love przedstawiający nagie matki z dziećmi zyskał duży rozgłos w mediach. Jaka była geneza powstania tego projektu?

Radosław Pasterski: Od zawsze miałem w sobie świadomość, że cykle, projekty długoterminowe to sens pracy fotograficznej. Ponieważ od samego początku interesował mnie człowiek, wiedziałem, że chcę poruszać się w dziedzinie portretu. Stąd pomysł, żeby fotografować mamy z dziećmi. Chciałem pokazać intymną relację. Trochę podglądaną. Nieustawianą.

Fot. Radosław Pasterski


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem