Nagradzane oświetlenia LED dla fotografów i filmowców firmy Rotolight dostępne w Polsce

Nagradzane oświetlenia LED  dla fotografów i filmowców firmy Rotolight dostępne w Polsce

XP Distribution – wiodący, europejski dystrybutor sprzętu X-Rite na rynek fotograficzny oraz wideo, został wyznaczony na nowego dystrybutora produktów fotograficznych i urządzeń elektronicznych powszechnego użytku oraz wielokrotnie nagradzanego oświetlenia LED firmy Rotolight, przeznaczonego do pracy z aparatami, w studio i plenerze.


Firma Rotolight to wielokrotnie nagradzany, brytyjski producent oświetlenia LED, będący jednym z wiodących dostawców oświetlenia dla fotografów i filmowców w całej Europie. Przełomowe narzędzia oświetleniowe LED obejmują takie produkty, jak Anova PRO™, kompatybilne z aparatem oświetlenie Rotolight NEO oraz rozwiązania RL48 Ringlight. 
 
Wprowadzona niedawno lampa Anova PRO daje o 43% jaśniejsze światło niż jej poprzednicy oraz oferuje kilka unikalnych i przełomowych funkcji, które zapewniają użytkownikom znaczną oszczędność czasu i pieniędzy, pozwalając jednocześnie na większą kreatywność. Oświetlenie Anova Pro jest wyposażone w szybką lampę błyskową (HSS) przeznaczoną do wykonywania fotografii tradycyjnej. Oświetlenie Anova PRO to pierwsze na rynku ciągłe, dwukolorowe oświetlenie LED oferujące taką funkcję.
 
 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem