17 grudnia 2015, 19:20
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 6139 razy

Nagrodzone fotografie w konkursie Paleta barw

Nagrodzone fotografie w konkursie Paleta barw

Na konkurs fotograficzny organizowany przez markę Eizo oraz serwis SwiatObrazu.pl nadesłano ponad 2 400 fotografii. Uczestnicy wykorzystywali w bardzo zróżnicowany sposób kolorystykę do nadania fotografowanej scenie określonego nastroju. Pierwsze miejsce wiąże się z nagrodą z postaci monitora Eizo ColorEdge CS240, który zaprojektowany został dla fotografów i grafików - jest wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje sprzętowe i programowe, jakich wymaga się od monitora graficznego: szeroką paletę barw, jednolitą jasność oraz oprogramowanie do kalibracji. Miło nam poinformować, iż nagrodę otrzyma Pan Szymon Barylski.

I miejsce

Fot. szymon.barylski

Nagroda dla I miejsca - monitor EIZO ColorEdge CS240 

24-calowy formatu 16:10, a jego rozdzielczość natywna to 1920×1200 potrafi odwzorować do 99% przestrzeni Adobe RGB. To zaś, w połączeniu z innymi opatentowanymi przez EIZO technologiami obrazowania, czyni z niego znakomity sprzęt dla wymagającego fotografa.

Boże Narodzenie Gwiazdka Święta poradnik kupującego prezent dla fotografa prezenty
EIZO ColorEdge CS240 (Fot. EIZO), strona produktu: EIZO

[kn_advert]

II miejsce

Fot. harb

Nagroda dla II - zestaw książek wydawnictwa Helion: "Photoshop CC PL. Szkoła efektu"  oraz "Fotografia w świetle zastanym "

 
Regulamin konkursu Regulamin konkursu

 

III miejsce

Fot. Maka133

Nagroda dla III miejsca - zestaw książek wydawnictwa Helion: "Photoshop CC PL. Szkoła efektu"  oraz "Fotografia w świetle zastanym "

 
Regulamin konkursu Regulamin konkursu
 
 


www.swiatobrazu.pl