Najbardziej seksowne zdjęcia na jednej wystawie w Londynie

Najbardziej seksowne zdjęcia na jednej wystawie w Londynie

Lista nazwisk fotografów, których prace są prezentowane na wystawie „Girls! Girls! Girls!” jest imponująca. Do 3 grudnia 2016 r. w galerii The Little Black Gallery można zobaczyć fotografie, których autorzy to Bruno Bisang, Bob Carlos Clarke, Corinne Day, Mike Figgis, Marco Glaviano, Patrick Lichfield, Roxanne Lowit, Vee Speers i Alistair Taylor-Young. Organizatorzy zapewniają, że to święto kobiecej seksualności, pochwała nieskrępowanej radości z własnej cielesności, braku krępującego wstydu, korzystania z przyjemności, jakie oferuje życie.


Kilka słów o wybranych fotografach, których zdjęcia można podziwiać na wystawie "Girls! Girls! Girls!".
 
Dla Bruno Bisanga istnieje granica w pokazywaniu nagości: "Jest delikatna linia i jako artysta, nie chcę jej przekroczyć. Wszystko zaczyna się od szacunku jaki mam dla modelek. Nie chcę sprowadzać kobiety do roli obiektu. Chcę stworzyć coś, co nie jest wulgarne, z czego mogę być dumny, uważam natomiast, że tworzenie pornografii to nie jest powód do dumy".
 
Przedwcześnie zmarły, tragiczny bohater współczesnej fotografii Bob Carlos Clarke, dzięki mrocznym aktom i portretom o dużym ładunku zmysłowości z pogranicza fetyszyzmu był stawiany w jednym rzędzie z Helmutem Newtonem i Robertem Mapplethorpe'em. Przed obiektywem Clarke'a stawali Keith Richards, Jerry Hall, Dita von Teese i Rachel Weisz. Znany był jako fotograf - prowokator – nie tylko z powodu odważnych aktów, ale i dzięki stylowi pracy na planie.
Reklama

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem