Najbliższe terminy fotograficznych e-kursów

Najbliższe terminy fotograficznych e-kursów

E-kursy przygotowane przez SwiatObrazu.pl, mają za zadanie umożliwić świadome przełożenie swojego pomysłu na zdjęcie, na wyrażenie emocji, na realizację własnych wizji. Zapraszamy wszystkich do wyboru tematyki e-kursu, który stanie się inspiracją do odnalezienia własnej drogi rozwoju.19 lipca 2017 r. Fotografowanie miasta nocą

 

Każdy z Was pewnie nie raz był pod wrażeniem widoku nocnej panoramy miasta, widząc efektownie oświetlone budynki i rozświetlone arterie.  Aż chciałoby się zatrzymać ten moment. Istnieje bardzo wiele sposobów na fotografowanie miasta nocą i uwiecznienie nocnego życia metropolii. Niektóre z tych technik pozwalają też uzyskać zupełnie fantastyczne obrazy. Nasz e-kurs nauczy Was, jak łatwo i na jak wiele sposobów można uwiecznić duże skupiska miejskie po zapadnięciu zmroku.

Cena: 85,00 zł   Szczegółowy program   Dołącz do uczestników

20 lipca 2017 r. Kompozycja w fotografii

 

Jednym z najistotniejszych elementów wyróżniających dobre zdjęcie jest jego kompozycja. A dobra kompozycja to nie tylko dobre oko i odrobina "tego czegoś" - to przede wszystkim duża dawka wiedzy. Samo pojęcie kompozycji jest kłopotliwe dla wielu fotografów, zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Ci pierwsi mają kłopoty z zaakceptowaniem faktu, że podnosząc aparat do oka i ustalając kształt kadru, należy przestrzegać narzuconych i czasami niezrozumiałych reguł. Ci drudzy zaś przejawiają tendencję do niewolniczego kierowania się tymi regułami, przez co ich zdjęcia stają się sztampowe i przewidywalne. Tymczasem zarówno opanowanie reguł kompozycji, jak i późniejsze świadome ich przekraczanie pozwala rozwinąć umiejętności fotograficzne do poziomu, o jakim być może nigdy nie śmiałeś marzyć.

Cena: 97,00 zł   Szczegółowy program   Dołącz do uczestników

21 lipca 2017 r. E-szkoła portretu

 

Portret to gatunek fotografii uprawiany z powodzeniem jedynie przez twórców, którzy osiągnęli najwyższy poziom techniczny i artystyczny. Dobry portret to suma doświadczenia, wrażliwości, umiejętności obserwacji, nawiązania kontaktu z osobą portretowaną. Aby powstał poruszający portret, trzeba do perfekcji opanować warsztat i techniki fotograficzne. Fotografia portretowa jest nie tylko pasją, sztuką, jest także rzemiosłem.

Cena: 290,00 zł   Szczegółowy program   Dołącz do uczestników

22 lipca 2017 r. Fotografia produktów

 

Obraz sprzedaje. To stara i sprawdzona zasada, stosowana w praktyce przez każdego specjalistę odpowiedzialnego za promocję. Dlatego właśnie fotografia reklamowa stanowi przystań dla setek fotografów i trampolinę do wielkich artystycznych karier. Ale w e-kursie: "Fotografia produktów" nie chodzi o pokazanie wielkich projektów. Chcemy, aby każdy, kto ma choćby niewielkie pojęcie o fotografii, mógł tworzyć zdjęcia, które będą sprzedawały. To wymaga wiedzy i ćwiczeń. Wiedzę zdobędziesz w e-kursie, a ćwiczenia - dzięki zadaniom do wykonania, które otrzymasz po każdej lekcji, mogą stać się zaczynem gwałtownego zwiększenia fotograficznych umiejętności.

Cena: 139,00 zł   Szczegółowy program   Dołącz do uczestników

26 lipca 2017 r. Fotografia przyrody

 

Uchwycone w niepowtarzalnym momencie, ostre, doskonałe skomponowane i z pięknym światłem świetne fotografie przyrody to najczęściej nie dzieło szczęśliwego przypadku, lecz efekt skrupulatnych przygotowań i znajomości odpowiednich technik.

Cena: 89,00 zł   Szczegółowy program   Dołącz do uczestników
 

28 lipca 2017 r. Podatki i składki twórców i artystów - optymalizacja obciążeń w 2017 r.

 

Prawo podatkowe i ubezpieczeń społecznych jest skomplikowane i pełne niejasności. W jego gąszczu biegle poruszają się zwykle tylko kwalifikowani doradcy podatkowi i księgowi z dużym doświadczeniem. Przeciętny podatnik poddaje mu się najczęściej biernie, i dużo na tym traci.

Cena: 179,00 zł   Szczegółowy program   Dołącz do uczestników

31 lipca 2017 r. Fotografia i działalność gospodarcza

 

Marzeniem wielu ludzi jest, aby z zajęcia, które stanowi ich pasję uczynić jednocześnie źródło przychodów i utrzymania. Dotyczy to większości osób z zacięciem artystycznym. Co stoi na przeszkodzie realizacji tych planów? Dla osób utalentowanych najczęściej nic. Dlaczego więc tak rzadko realizujemy to marzenie? Odpowiedź jest prosta - zwykle z powodu niewiedzy i niepewności. Tymczasem do rozpoczęcia realizacji swoich marzeń potrzeba tak niewiele...

Cena: 290,00 zł   Szczegółowy program   Dołącz do uczestników
 

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Kurs fotografiiKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Wieczorem, gdy już ciemno... ... .... niezabezpieczona dziura w ziemi tzw. kamionka leśne rozlewiska w chmurach nad szczytami Łyska in black and white