Najchętniej oglądana fotografia w Internecie - poznaj Pei Ketron

Najchętniej oglądana fotografia w Internecie - poznaj Pei Ketron

Pei Ketron jest pedagogiem i fotografką, jej zdjęcia podziwiają setki tysięcy internetowych widzów, a jej ulubionym gatunkiem i największą pasją jest fotografia podróżnicza. Jaka drogę pokonała zdobywają szczyt popularności i odnosząc sukces w biznesie fotograficznym?


Fotografia dla Pei Ketron początkowo była tylko hobby, począwszy od college'u, przez studia w Pradze. "Podczas studiów prawie każdego dnia budziłam się naprawdę wcześnie rano, żeby robić zdjęcia. Ścigałam światło i robiłam wszystko to, co robią fotografowie, nie zdając sobie z tego sprawy" – wspomina fotografka. Po powrocie z Pragi, gdy rodzina i znajomi zobaczyli zdjęcia, zaczęli zachęcać Pei do rozpoczęcia edukacji fotograficznej. I tak, na ostatnim semestrze studiów, wybrała przedmiot fotografia, gdzie dowiedziała się, co to jest czas otwarcia migawki i wartość przysłony. W momencie, gdy aparaty cyfrowe zaczęły być tańsze i bardziej dostępne, zaczęła dużo ćwiczyć i eksperymentować z różnymi ustawieniami, nie martwiąc się o marnowanie filmu. Wiedzę zdobywała z Internetu, na przykład studiując dane EXIF fotografii, które wzbudziły jej zainteresowanie.
 
W tym czasie pracowała również jako nauczyciel w podstawowej szkole specjalnej. Fotografowała tam swoich uczniów, z których wielu wymagało specjalnej opieki, i kiedy była zadowolona z rezultatów, dawała zdjęcia również rodzicom. Wielu rodziców nie miało tak dobrych fotografii - fotografowanie osoby ze specjalnymi potrzebami może być bardzo trudne. I tak rodzice uczniów Pei Ketron zaczęli zlecać sesje portretowe, które ewoluowały w fotografię ślubną. Dzięki sukcesowi na arenie fotografii ślubnej i fotografii portretowej fotografka zebrała środki na lepszy sprzęt fotograficzny oraz zagraniczne podróże.
Reklama

Fotografia produktów


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem