Najczęściej zadawane pytania: w jaki sposób fotografować obiekty w ruchu?

Najczęściej zadawane pytania: w jaki sposób fotografować obiekty w ruchu?

Dziś w rubryce "Najczęściej zadawane pytania" postaramy się odpowiedzieć na następujące pytanie - "w jaki sposób fotografować obiekty w ruchu?". Pytanie to jest zrozumiałe – chęć pokazania na zdjęciu poruszających się – zwłaszcza szybko – obiektów, wynika zapewne z trudności jakimi obarczone jest to zadanie, czyli po prostu z pragnienia wykonywania zachwycających zdjęć.
W jaki sposób fotografować obiekty w ruchu? Wyjaśnimy to w dzisiejszym odcinku cyklu "Najczęściej zadawane pytania". Zadanie to wykonać możemy na kilka sposobów, w zależności od pomysłu na zdjęcie. Najprostszą do realizacji metodą jest zwykłe zamrożenie ruchu obiektu. Zdjęcie takie będzie technicznie dobrze wykonane, jeśli na materiale światłoczułym nie zostanie zarejestrowany żaden ruch obiektu. Żeby tak się stało, musimy użyć odpowiednio krótkiego czasu naświetlania.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem