17 lipca 2017, 13:14
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 2981 razy

Najdroższe selfie świata? Kosztowało 200 tysięcy dolarów

Najdroższe selfie świata? Kosztowało 200 tysięcy dolarów

Nie pierwszy już raz prezentujemy film ku przestrodze - tym razem dla wielkich miłośników autoportretów. Podczas ekspozycji wystawy Simona Bircha "Hypercaine" w galerii sztuki w Los Angeles, jedna z miłośniczek sztuki i fotografii wykonując selfie wywołała również efekt domina - "przy użyciu" podestów, na których znajdowały się eksponaty.

Kobieta, która straciła równowagę podczas wykonywania selfie  spowodowała szkody wycenione przez organizatorów wystawy na ponad 200 tysięcy dolarów. Na podestach, które w spektakularny sposób wywracały się jeden po drugim znajdowały się korony, wykonane przez Simona Bircha z różnych materiałów, w tym i z metali szlachetnych.
[kn_free]
 
Wydarzenie maiło miejsce kilka tygodni temu, ale dopiero teraz do mediów trafił film z monitoringu. Ponieważ na 35 sekundowym nagraniu kilka osób wykonuje w tym samym czasie selfie, kierujcie od razu wzrok na prawy górny róg ekranu.
[kn_advert]
 
Wydarzenie nie jest tak tragiczne, jak te, gdy osoby wykonujące selfie w niedozwolonych miejscach traciły życie. Jednak warto szczególnie w okresie wakacyjnym przypomnieć i sobie i nastoletniej młodzieży, że zanim "wygniemy" się do kolejnego ujęcia, lub zrobimy krok w tył - warto się rozejrzeć.www.swiatobrazu.pl