Najlepsze fotografie ślubne magazynu Bridal Guide

Najlepsze fotografie ślubne magazynu Bridal Guide

Przedstawiamy 25 najlepszych fotografii ślubnych 2013 roku, które zostały opublikowane na stronach magazynu Bridal Guide – wyboru dokonali Czytelnicy. Dla fotografów ślubnych to z pewnością wskazówka dotycząca trendów na rynku oraz zmieniających się gustów i wymagań klientów.


"Fotografowanie ślubów nie może zostać sprowadzone do jednej prostej formuły, którą będziesz wykorzystywał w nieskończoność. Nie ma dwóch podobnych do siebie ślubów, a jeśli nawet zdarzy Ci się pracować powtórnie w tym samym miejscu, sceneria na pewno będzie inna niż za pierwszym razem. Każdego dnia masz do czynienia z innym światłem, innymi gośćmi, innymi klientami itd. Nie możesz w wieczór poprzedzający uroczystość usiąść i zaplanować sobie pracy, czy też tego, jakie zdjęcia stworzysz. Musisz być przygotowany na wszystko i pracować, mając otwarty umysł.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem