Najlepsze sportowe zdjęcia - wyniki Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej

Najlepsze sportowe zdjęcia - wyniki Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej

Rekordowa liczba zdjęć spłynęła w tym roku do organizatorów IV edycji Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej. Spośród nich jury wybrało najlepsze tegoroczne zdjęcia sportowe w Polsce. "Dominowały jak zawsze zdjęcia tradycyjnych sportów, głównie piłki nożnej, ale wiele wartościowych ujęć prezentowało sport młodzieżowy, amatorski czy całkowicie niszowe dyscypliny. Oglądanie tych niebanalnych zdjęć to była czysta przyjemność" - mówi Marcin Kądziołka, właściciel firmy Press Photo Center i współorganizator konkursu.


"Zdjęć było dużo więcej niż rok temu i były bardziej wartościowe i ciekawsze. Widzę progres, a to oznacza, że chcemy fotografować sport i robimy to coraz lepiej - mówi Jerzy Kleszcz, który zasiadał w jury PKFS. Również Paweł Sławski z Grupy ONET – RAS POLSKA podkreśla, że w tegorocznej edycji członkowie jury mieli trudny orzech do zgryzienia. "Zawodowcy byli przez nas wyjątkowo surowo oceniani, nie pobłażaliśmy też amatorom, którzy prezentowali wysoki poziom, zresztą jak co roku ich zdjęcia to miód na nasze serce" - przyznaje Paweł Sławski.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem