Najlepsze zdjęcia astronomiczne w 2021 roku

Najlepsze zdjęcia astronomiczne w 2021 roku

Konkurs fotograficzny organizowany przez Królewskie Obserwatorium Astronomiczne w Wielkiej Brytanii to największe zawody na świecie dla pasjonatów fotografowania kosmosu - Teraz organizatorzy ogłosili tzw. shortlists, czyli fotografie zakwalifikowane do ścisłego finału tego ważnego konkursu fotograficznego.


 

Shortlist konkursu fotograficznego Royal Observatory Astronomy Photographer of the Year 2021

Coroczny konkurs fotograficzny Royal Observatory Astronomy Photographer of the Year ma na celu poszerzenie ludzkiego zrozumienia przestrzeni kosmicznej i jej eksploracji. Zawody połączone są z coroczną wystawą organizowaną w Narodowym Muzeum Greenwich. Tegoroczna edycja jest organizowana przy współpracy z magazynem BBC Sky at Night Magazine. Na razie organizatorzy podzielili się częścią najlepszych, zgłoszonych dotychczas prac, a ostatecznych zwycięzców poznamy 16 września 2021 roku. Dwa dni później zostanie otwarta wystawa podsumowująca ten konkurs fotograficzny. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem