Najlepsze zdjęcia wykonane telefonem - iPhone Photography Award 2017 - galeria zdjęć

Najlepsze zdjęcia wykonane telefonem - iPhone Photography Award 2017 - galeria zdjęć

Zostali ogłoszeni zwycięzcy konkursu iPhone Photography Award 2017. Galeria zdjęć laureatów kolejny raz pokazuje, że fotografia jest przede wszystkim sztuką obserwacji, umiejętnością dostrzeżenia i uchwycenia ujęcia. Fotografie do najstarszego konkursu dedykowanego fotografii mobilnej zostały nadesłane przez tysiące fotografów z ponad 140 krajów w kategoriach: Fotograf roku, Abstrakcja, Zwierzęta, Architektura, Kwiaty, Krajobraz, Styl życia, Natura, Wydarzenie, Inne, Panorama, Ludzie, Portret, Seria, Martwa natura, Zachód słońca, Podróże oraz Drzewa. Jury oceniało zgłoszone zdjęcia pod względem wartości artystycznej, oryginalności i kreatywnego podejścia do tematu w każdej z kategorii.


"iPhone stał się jednym z najważniejszych, zmieniających świat produktów w historii" – powiedział dyrektor generalny Apple, Tim Cook. Tego samego zdania jest Annie Leibovitz, autorka ostatniego zdjęcia Johna Lennona, portretu Demi Moore w ciąży czy fotografii Królowej Elżbiety - wyciągając z kieszeni swojego iPhona stwierdziła, iż to jest właśnie "codziennego użytku aparat naszych czasów". iPhone to ważne narzędzie dla wielu cenionych fotografów, są tacy, których naprawdę zachwycają możliwości przetwornika obrazu. Należą do nich m.in. fotografowie sportowi Brad Mangin i Nick Laham, których zdjęcia trafiły na pierwszą stronę New York Timesa. To nie pierwszy raz, kiedy Times wykorzystuje materiały uzyskane w ten sposób. W 2010 roku redakcja promowała reportaż Damona Wintera, który zdjęcia wysyłał prosto z Afganistanu. Równie udane rezultaty - w podobnie wymagających warunkach - zapewnił także jeden z fotografów Associated Press.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem