Najlepsze zdjęcia zaręczynowe wybrane w konkursie The Best Engagement Photos of The Year 2018

Najlepsze zdjęcia zaręczynowe wybrane w konkursie The Best Engagement Photos of The Year 2018

Trwa właśnie sezon ślubny – kolejny pracowity okres dla fotografów. Portal Junebug Weddings to strona, która towarzyszy w przygotowaniach wielu Parom Młodym i ich gościom, a także prezentuje znakomite zdjęcia związane z tym najważniejszym dniem w życiu. Nie ogranicza się jedynie do ślubu i przygotowań weselnych, ale towarzyszy zakochanym także zanim staną na ślubnym kobiercu. Najnowsza odsłona laureatów konkursu The Best Engagement Photos of The Year 2018 zgromadziła 50 fotografów, którzy w wyjątkowy sposób uchwycili miłość łącząca zaręczoną parę.


Jury nie miało łatwego zadania – musiało ograniczyć zbiór niemal 6000 fotografii do 50 najlepszych. W swojej decyzji kierowało się chęcią wyselekcjonowania zdjęć, które ukazują charakter pary i przedstawiają autentyczne uczucia. Pomagają w tym nie tylko scenerie, ale również zaproszenie do sesji domowych pupilów czy wykorzystanie ulubionych pojazdów. Miejsca, w których były wykonywane zdjęcia są zachwycające i trzeba przyznać, że często fotografowie mieli naprawdę sporo szczęścia. Przykładem jest Danelle Bohane, której udało się sfotografować parę na tle podwójnej tęczy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem