Najlepszy fotograf ślubny

Najlepszy fotograf ślubny

Zwycięzcy pierwszej edycji międzynarodowego konkursu fotografii ślubnej International Wedding Photographer of the Year pokazują niesamowitą różnorodność sposobów, na jakie fotografowie ślubni uchwycili te niezwykłe chwile poświęcone celebracji miłości. W konkursie wzięli udział fotografowanie z całego świata. Wśród wyróżnionych znalazł się Polak, Krzysztof Krawczyk.


Tytuł fotografa roku oraz nagrodę główną otrzymała kanadyjska fotografka Erika Mann, za uderzającą fotografię panny młodej na tle burzowego nieba ozdobionego podwójną tęczą.  Fotografowie przesłali swoje zdjęcia w dziewięciu kategoriach, a laureaci pierwszych trzech miejsc w każdej z kategorii otrzymali nagrody o łącznej wartości ponad 25 tysięcy dolarów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem