Najsmuklejsze 8 Megapikseli na rynku. Nowy kompakt Casio Exilim Zoom EX-Z150

Najsmuklejsze 8 Megapikseli na rynku. Nowy kompakt Casio Exilim Zoom EX-Z150

Szukasz aparatu cyfrowego o atrakcyjnym wyglądzie, mieszczącym się w kieszeni, wyposażonego w prawdziwie szerokokątny obiektyw i duży wyświetlacz LCD? Jeśli tak, to powinieneś zainteresować się nowym ultrasmukłym kompaktem Casio EXILIM Zoom EX-Z150.


div align="justify">Firma Casio Computer Co., Ltd. zaprezentowała nowy cyfrowy aparat kompaktowy serii Exilim.
EXILIM Zoom EX-Z150 wyróżnia się ultrasmukłą obudową, atrakcyjnymi kolorami i pełną gamą funkcji wspomagających fotografowanie. O najważniejszych funkcjach nowego modelu można przeczytać w nadesłanej przez producenta informacji prasowej, którą zamieszczamy poniżej:


EXILIM Zoom EX-Z150 został stworzony i wyposażony w funkcje, które doskonale odpowiadają rosnącym wymaganiom współczesnych użytkowników aparatów cyfrowych. Najnowszy model z linii Exilim to najsmuklejszy na świecie aparat z wbudowanym szerokokątnym obiektywem 28 mm (ekwiwalent dla 35 mm) z 4x zoomem optycznym. Obudowa aparatu ma grubość zaledwie 20,1 mm,  a w najcieńszym miejscu nawet 18,9 mm.fot. Casio Computer | EXILIM Zoom EX-Z150fot. Casio Computer | EXILIM Zoom EX-Z150
Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem