Największa amerykańska sieć drogerii zamierza walczyć z cyfrowo korygowanymi zdjęciami

Największa amerykańska sieć drogerii zamierza walczyć z cyfrowo korygowanymi zdjęciami

CVS Health, uznawana za najważniejszą i największą w USA sieć sklepów drogeryjnych i aptek, ogłosiła właśnie swoje plany zakrojonej na szeroką skalę walki z nadużywaniem retuszu fotograficznego w przemyśle kosmetycznym. Zgodnie z nowymi regułami już za kilka lat produkty oferowane pod własnymi markami CVS nie będą mogły być reklamowane ani ilustrowane zdjęciami poddawanymi poważnym cyfrowym manipulacjom, a towary marek niezależnych dostępne w tych sklepach, które nie dostosują się do wytycznych, będą nosić stosowne oznaczenia.


CVS Health to największa amerykańska sieć drogerii i aptek (które reprezentuje spółka-córka CVS Pharmacy) założona 22 lata temu i mająca siedzibę na nowojorskiej Rhode Island. Firma ta, której dochód w 2016 roku przekroczył 177 miliardów dolarów jest jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych podmiotów na obszarze Stanów Zjednoczonych. Rewolucje rozpoczynane przez takich potentatów odbijają się szerokim echem na całym świecie i tak może być też w tym przypadku.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem