Napęd Blu-ray LaCie d2 przyśpiesza

Napęd Blu-ray LaCie d2 przyśpiesza

Firma LaCie poinformowała, że napęd Blu-ray LaCie d2 zyskał nową prędkość zapisu. Oprócz tego zmodyfikowana została aluminiowa obudowa napędu jak również uaktualniono dostarczane wraz z napędem oprogramowanie.


Napęd Blu-ray LaCie d2 podwoił swoje możliwości nagrywania płyt BD – teraz można nagrywać płyty BD-R z 4-krotną prędkością i o pojemności 25GB oraz 50GB, płyt BD-RE, jak również płyt DVD±RW DL i CD±RW.LaCie wraz z napędem dostarcza pełne oprogramowanie firmy Roxio, czyli Easy Media Creator dla systemu |Windows oraz Toast Titanium dla systemu MAC OS. Do komunikacji z komputerem możemy wykorzystać port FireWire 400 lub USB 2.0. Cena napędu LaCie d2 to 649,99 dolarów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem