Następna polska modelka w Vogue Paris

Następna polska modelka w Vogue Paris

Małgosia Bela stanęła tym razem przed obiektywem Katji Rahlwes, bardzo znanej niemieckiej fotograf mody. Nowa sesja trafiła do francuskiego Vogue.


Katja Rahlwes opuściła swoje rodzinne Niemcy w wieku szesnastu lat i - po krótkim pobycie w Londynie - osiadła w Paryżu, by uczyć się tam o modzie w Studio Bercot. Przez około dziesięć lat artystka pracowała jako niezależna stylistka, w międzyczasie pracując w magazynie BIBA jako redaktor i fotoedytor, od czasu do czasu wykonywała też zdjęcia. Katja mówiła, iż fotografia jest dla niej jak 'kochanek', podczas gdy stylizacje traktuje bardziej jako 'męża'. W 2004 roku zdecydowała się jednak porzucić swoją pierwszą miłość na rzecz drugiej - w taki oto sposób rozpoczęła się jej kariera fotografa. Obecnie Rahlwes mieszka i pracuje przemiennie w Paryżu i Nowym Jorku, a dziś mamy przyjemność prezentować jej sesję dla magazynu Vogue Paris.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem