30 listopada 2018, 10:32
Autor: Materiały prasowe
czytano: 2806 razy

NEC MultiSync EA271U – monitor UHD

NEC MultiSync EA271U – monitor UHD

NEC Display Solutions wprowadza na rynek nowy monitor MultiSync EA271U. Urządzenie zaprojektowano z myślą o zastosowaniach wymagających wysokiego poziomu szczegółowości oraz dokładności odwzorowania obrazu, takich jak m.in.: projektowanie grafiki czy fotografia.

Monitor NEC MultiSync EA271U ma rozdzielczość 4K UHD, co ułatwia wykonywanie zadań wymagających najwyższej możliwej szczegółowości, a dodatkowo łączy w sobie szereg funkcji optymalizujących komfort pracy. 27-calowy monitor z wąskimi ramkami ekranu zapewnia najwyższą wydajność i wizualizację w maksymalnej rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli.
 
NEC MultiSync EA271U posiada funkcje ergonomiczne, które łatwo można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Ponadto oferuje szereg technologii, które maksymalizują wydajność pracy, a jednocześnie chronią wzrok. Należą do nich: zintegrowany czujnik dostosowujący jasność ekranu do natężenia oświetlania w otoczeniu, czujnik obecności użytkownika oraz połączone technologie Low Blue Light i Flicker-Free, które dodatkowo chronią wzrok.
 
Bezpieczeństwo inwestycji jest zapewnione dzięki przyszłościowemu złączu typu C, które w jednym kablu łączy sygnał wideo, audio, zasilania i USB, a jednocześnie pomaga w utrzymaniu porządku na biurku, ponieważ do podłączenia laptopa czy tabletu wystarczy tylko jeden przewód.
 
Wśród innych kluczowych funkcji znajdują się: automatyczna regulacja zużycia energii w celu optymalnego jej wykorzystania oraz łatwe sterowanie wieloma monitorami, które umożliwia użytkownikom zarządzanie ustawieniami nawet sześciu monitorów w konfiguracjach wielomonitorowych za pomocą monitora głównego z technologią ControlSync®.
 
Model NEC MultiSync® EA271U będzie dostępny na polskim rynku w drugiej połowie grudnia 2018 r.
 
NEC MultiSync EA271U  monitor
 
NEC MultiSync EA271U  monitor
 


www.swiatobrazu.pl