NEC SpectraView LCD2690 - 26 calowy profesjonalny monitor graficzny z ekranem panoramicznym

NEC SpectraView LCD2690 - 26 calowy profesjonalny monitor graficzny z ekranem panoramicznym

NEC Display Solutions wprowadza do swojej oferty nowy monitor LCD w formacie panoramicznym 16:10, przeznaczony do profesjonalnej edycji obrazu. NEC SpectraView® 2690 został zaprojektowany do aplikacji zarządzania kolorem, do zadań takich jak edycja obrazów, grafika i przygotowywanie materiałów do druku. Monitor pozwala na ergonomiczną pracę na najwyższym poziomie. Dzięki panoramicznemu 26-calowemu ekranowi z rozszerzoną paletą barw, model oferuje o 23% większe odwzorowanie barw przestrzeni Adobe RGB i 20% więcej powierzchni ekranu niż tradycyjne monitory 21-calowe.


Powiększona przestrzeń umożliwia umieszczenie obok siebie dwóch i pół strony formatu A4, wraz z dodatkowymi paskami narzędzi. Tekst i inne detale są 7,5% większe, niż na monitorze 24-calowym. NEC SpectraView® 2690 zaprojektowano specjalnie do wykorzystania przy druku cyfrowym, gdyż doskonale symuluje wygląd wydruku i jest niezawodnym narzędziem do sprawdzenia kolorów i układu projektu. Oprócz tego, poprawiono funkcje dodatkowe i skrócono czas reakcji matrycy, co sprawia, że SpectraView® 2690 niewątpliwie stanowi ciekawą ofertę wśród monitorów z kalibracją sprzętową.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem