Netbook z dwoma ekranami - Kohjinsha DZ

Netbook z dwoma ekranami - Kohjinsha DZ

Kohjinsha DZ to wyjątkowo duży netbook przeznaczony dla wszystkich tych, którym nie wystarczy śledzenie jednej przestrzeni roboczej na raz. Wyposażony w umiejscowione obok siebie dwa ekrany 10,1 cala pozwolą na jednoczesną pracę i na przykład śledzenie czytnika RSS, lub łatwe i szybkie porównywanie dwóch zdjęć bez konieczności ich pomniejszania.


Oprócz dwóch ekranów po 10,1 cala, Kohjinsha DZ może pochwalić się procesorem Athlon Neo 1.6GHz MV-40 i gigabajtem pamięci operacyjnej RAM (maksymalnie 4 gigabajty). Za wyświetlanie grafiki odpowiada karta ATI Radeon HD 3200, a 160-gigabajtowy dysk twardy zapewni miejsce na magazynowanie dużych ilości zdjęć (nawet w formacie RAW) i filmów w wysokiej jakości. Ich archiwizację ułatwią dodatkowo trzy porty USB i czytnik kart 3-w-1. Urządzenie zapewnia bezprzewodowy dostęp do internetu przez Wi-Fi. Według zapewnień producenta, bateria potrafi pracować nawet ponad 4 godziny. Netbook waży niemal dwa kilogramy, co jednak jest zupełnie zrozumiałe mając na uwadze konstrukcję urządzenia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem