New Wave Photography już wkrótce

New Wave Photography już wkrótce

Już niebawem, 12 stycznia 2012 roku odbędzie się wernisaż wystawy New Wave Photography, prezentującej prace wschodzących talentów współczesnej fotografii z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

12 stycznia 2012 roku, o godzinie 19:00 w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie nastąpi otwarcie wystawy "New Wave Photography", mającej na celu przedstawienie współczesnej fotografii z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, nowej generacji artystów wyrażających własne wizje i potencjał. Zaprezentowanych zostanie ponad czterdzieści starannie wyselekcjonowanych prac z dziedziny fotografii kreatywnej. autorstwa młodych fotografów ze Słowacji, Czech, Rumunii, Bułgarii oraz Węgier. Polskę będą reprezentować Katarzyna Niedzwiecka i Aleksander Warzecha, absolwenci Krakowskich Szkół Artystycznych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem