Nie trzeba być ideałem, aby czuć się kochaną i pożądaną - intymna sesja zdjęciowa

Nie trzeba być ideałem, aby czuć się kochaną i pożądaną - intymna sesja zdjęciowa

Melanie Varney urodziła syna 11 marca 2013 roku, a rok później, dokładnie 10 marca, na świat przyszły bliźniaczki. Ciało kobiety po ciążach bardzo się zmieniło. Mieszkający w Vancouver rodzice trójki dzieci zdecydowali się na intymną sesję zdjęciową po to, aby pokazać, że prawdziwe uczucie nie zależy od tego jak wyglądamy. Za obiektywem stanęła Trina Cary, która na co dzień fotografuje rodziny, dzieci, kobiety w ciąży. Odważna sesja nad jeziorem miała ośmielić młodą mamę i przede wszystkim przełamać stereotyp, że ciało kobiety po porodach przestaje być „seksowne”.


"Mam nadzieję, że fotografując Melanie i jej męża udało mi się pokazać silną i piękną matkę trójki dzieci, która jest akceptowana i podziwiane przez swojego partnera. Melanie – zamiast ukrywać swoje ciało po ciążach, zamiast się go wstydzić – zdecydowała się je pokazać, pokochać i zaakceptować. Sesją nad jeziorem chcemy zachęcić inne mamy do tego, aby przestały się obwiniać za to, że straciły figurę po ciąży. Aby spojrzały na siebie przychylnym okiem, zaakceptowały nową siebie – mówi Trina Cary.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem