Nie trzeba wyjeżdżać na antypody, aby zobaczyć zachwycające scenerie

Nie trzeba wyjeżdżać na antypody, aby zobaczyć zachwycające scenerie

Pochodzący z Belgii Johan Lolos w ciągu 5 miesięcy przemierzył ponad 40 000 kilometrów, odwiedzając przy tym 17 europejskich krajów. W ciągu swojej podróży wykonał 30 000 zdjęć, z czego wybrał 200, gromadząc je w albumie zatytułowanym „Peaks of Europe” (Szczyty Europy).


Johan jest tzw. backpackerem, czyli osobą, która przemierza świat jedynie z plecakiem, a wydatki na wędrówkę ogranicza do minimum. Przygodę z fotografią rozpoczął właśnie podczas takiej podróży po Australii i Nowej Zelandii. Przez długi czas wydawało mu się, że zobaczenie zdumiewających scenerii wymaga wyjazdu na drugą stronę globu. Dopiero po 3 latach od swojej pierwszej podróży zrozumiał, że najpiękniejsze według niego góry świata znajdują się niecały dzień jazdy od jego rodzinnego miasta Liège i nazywają się... Alpy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem