Niebezpieczne spotkanie twarzą w twarz fotografa i bizona

Niebezpieczne spotkanie twarzą w twarz fotografa i bizona

Fotografowie musieli nieraz wiele ryzykować dla świetnych kadrów, ale nie należy mylić odwagi czy uzasadnionego ryzyka z ogromną nieodpowiedzialnością - Właśnie tym drugim wykazał się pewien turysta, który zapragnął przywieźć z wycieczki do parku Yellowstone pamiątkowe zdjęcie bizona. Postanowił stanąć z nim twarzą w twarz, co zdecydowanie było kiepskim pomysłem.


Kolejne niebezpieczne zachowania turysty, który chciał zrobić zdjęcie w Yellowstone

Inny turysta nagrał całe zdarzenia i udostępnił wideo na swoim profilu na Instagramie. Widać na nim, jak pewien turysta zbliża się do bizona, łamiąc przy tym wszelkie zasady bezpieczeństwa. Staje w nim oko w oko, pragnąc przy tym zrobić zdjęcie. Nieodpowiedzialny zwiedzający miał szczęście, gdyż zwierzę, z którym się spotkał, było młodym bykiem. Gdyby postanowił w ten sposób "przyjrzeć" się dorosłemu osobnikowi, jego los pewnie byłby inny. Zresztą i w tej sytuacji ryzykował bardzo wiele, gdyż mogła przepędzić go matka młodego. I nie należałaby przy tym do tych, którzy proszą o wyjaśnienia. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem