Niecodzienna męska sesja zdjęciowa, przed obiektywem Brad Pitt

Niecodzienna męska sesja zdjęciowa, przed obiektywem Brad Pitt

Fotografować mężczyznę nie jest łatwo – to obiegowa opinia, która nie wzięła się znikąd. Portretując mężczyznę należy jasno sformułować pomysł na zdjęcie. W trakcie sesji, w których modelami są mężczyźni, trzeba być zdecydowanym oraz bardzo jasno i konkretnie przekazywać swoje wskazówki dotyczące ujęcia. Znacznie trudniej też mężczyznę niż kobietę namówić na ekstrawagancję i nieskrępowaną ekspresję. Fotograf Ryan McGinley to potrafi, czego dowodem jest najnowsza sesja zdjęciowa opublikowana w magazynie GQ, której bohaterem jest Brad Pitt.


Ryan McGinley to urodzony pod koniec lat siedemdziesiątych amerykański fotograf, zamieszkały obecnie w Nowym Jorku. Fotografuje od 1998 roku. Jako 25-latek był najmłodszym artystą, który mógł pochwalić się solową wystawą w Whitney Museum of American Art.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem