Niektórzy myślą, że jesteśmy brzydcy - wystawa fotografii

Niektórzy myślą, że jesteśmy brzydcy - wystawa fotografii

Wystawa "Niektórzy myślą, że jesteśmy brzydcy" porusza intymne, osobiste tematy, odwołując się do rodziny, rozumianej tu szerzej niż tylko więzy krwi. W trackie wystawy będzie można zobaczyć prace artystów: Uta Besz, Maciej Drobina, Agata Kalinowska, Maurycy Prodeus, Łukasz Rusznica, Krzysztof Solarewicz, Marta Wiercińska, Karolina Zajączkowska, Filip Zawada.


Do 16 grudnia 2010 w Studio BWA we Wrocławiu można zwiedzać wystawę fotografii "Niektórzy myślą, że jesteśmy brzycy". Każdy z dziewięciu fotografów zaprezentuje książkę przygotowaną specjalnie dla tego projektu. Ich różnorodność przejawia się nie tylko w tematyce poszczególnych publikacji, ale też w podejściu do kwestii związanych z tego typu formą prezentowania zdjęć. Albumy te stanowią kluczową część wystawy, na którą składają się także klasyczne wydruki i odbitki. Do współpracy przy projektowaniu albumów zaproszeni zostali: Ania Kukuła, Katarzyna Pietrzak-Zawada, Tomasz Płonka, Iwona Jarosz, Thomas Schostok, Joanna Wojtuś.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem