Niepowtarzalne zwierzęce emocje na zdjęciach fotografa dzikiej przyrody

Niepowtarzalne zwierzęce emocje na zdjęciach fotografa dzikiej przyrody

Od ponad dwóch dekad fotograf Mogens Trolle robi wspaniałe zdjęcia dzikiej przyrody, na wszystkich siedmiu kontynentach. Z wykształcenia zoolog i biolog, specjalizuje się w ssakach i - wykorzystując swoją wiedzę na ich temat oraz bystre oko – potrafi uchwycić wyjątkową osobowość każdego stworzenia. Jego fotografie, zwłaszcza ujęcia małp, pokazują mikroekspresje, które wyglądają jak te, które zwykliśmy oglądać u ludzi.


Mogens często decyduje się na zbliżenia, aby uchwycić sposób, w jaki zwierzęta marszczą brwi, czy zaciskają usta, przekazując uczucie frustracji, zdziwienia, uwielbienia i nie tylko. Mimo że od wielu lat obserwuje ssaki, Trolle nadal jest zdumiony tym, jak szerokim wachlarzem emocji dysponują.
 
Niesamowite obrazy stają się tym bardziej wzruszające, gdy dowiadujemy się, że prawie wszystkie naczelne, które sfotografował, są zagrożone. Fotograf liczy, że jego zdjęcia zachęcą nas do wspierania działań na rzecz ochrony zwierząt, aby te stworzenia nie zniknęły na zawsze.
 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem