Niesamowite portrety na wystawie Pawła Bajewa

Niesamowite portrety na wystawie Pawła Bajewa

Wrocławski Klub Firlej zaprasza na wystawę fotografii Pawła Bajewa, prezentującą cykl zaskakujących portretów jego autorstwa. Wernisaż odbędzie się 24 stycznia 2012 roku.

"Portrety autorstwa Pawła Bajewa to dużo więcej niż wizerunki fotografowanych osób. To niesamowity świat, do którego autor i modele zapraszają widzów; to kraina, w której nie ma żadnych ograniczeń. W portretach Bajewa ujrzymy nie tylko barwnych bohaterów naszej szarej rzeczywistości, ale także jego samego, odbijającego swe niepowtarzalne piętno w każdym obrazie. Zachęcam do uważnego wchodzenia w ten świat... Kto wie czy nie znajdziemy tam samych siebie". - tak o fenomenie portretów Bajewa wypowiada się fotograf, Maks Skrzeczkowski.

Wernisaż wystawy odbędzie się 24 stycznia 2012 roku. Wstęp wolny. Podczas trwania wernisażu zostanie zaprezentowany również slideshow. Fotografie będzie można oglądać do dnia 22 lutego 2012 roku. Następnie wystawa odwiedzi kolejne miasta Polski (m.in. Warszawę, Poznań, Gdańsk, Puławy, Lublin, Kock, Jelenią Górę).

Sponsorem wystawy jest Urząd Miasta Puławy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem