Niesamowite twarze makijażystki Mimi Choi

Niesamowite twarze makijażystki Mimi Choi

Zdjęcia portretowe mieszkającej w Vancouver Mimi Choi nie są efektem perfekcyjnego opanowania Photoshopa, lecz dziełem jej własnych rąk. Nie tylko bowiem zrobiła te zdjęcia, ale również wykonała makijaż uwiecznionych na nich osób – w tym samej siebie. Makijaż? Ale za to jaki makijaż! Poznajcie twórczość absolutnej i czasem trochę nawiedzonej mistrzyni wizażu.


Fotografie, jakie można oglądać na instagramowym koncie Mimi Choi, wyglądają niekiedy jak rezultat bardzo kiepskich photoshopowych manipulacji, a innym razem jak wysokiej klasy prace artystyczne kojarzące się z dziełami "malarzy anatomicznych" lub grafików SF. Ale prawda jest taka, że dzieła tej artystki, której konto obserwuje prawie pół miliona miłośników, powstają jeszcze na długo przed naciśnięciem spustu migawki. Mimi Choi jest bowiem wysokiej klasy makijażystką, a wszystko, co widać na zdjęciach, jest efektem mistrzowskiego opanowania przez nią jej własnego rzemiosła.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem