Niezadowoleni klienci fotografa ślubnego przesłali mu 30-stronicowy raport z uwagami

Niezadowoleni klienci fotografa ślubnego przesłali mu 30-stronicowy raport z uwagami

Czy Wy lub któryś z Waszych znajomych fotografów świadczących swoje usługi profesjonalnie miał kiedyś do czynienia ze zleceniodawcą, który zdefiniował na nowo pojęcia wszystkich negatywnych cech spotykanych w branży? Pewien nieznany z nazwiska fotograf z Hongkongu otrzymał od swoich klientów imponującą listę uwag na temat swojej pracy. Forma tego raportu bez wątpienia sugeruje, iż owi klienci znają się na pracy fotografa lepiej, niż on sam. Albo przynajmniej są o tym przekonani.


Każda branża ma swoich "piekielnych klientów" i sektor fotografii ślubnej nie jest tutaj wyjątkiem. I tu także, jak w każdej branży, od czasu do czasu trafia się sytuacja każąca spojrzeć na swoją pracę z dystansu i po prostu pokiwać głową – żeby nie zwariować. Prawie zawsze jednak najtrudniejszym typem klientów są ci, który WIEDZĄ. Najczęściej wiedzą lepiej. Podobnie jak w starym powiedzeniu, że najgorszym pacjentem jest inny lekarz. O ile jednak w przypadku lekarzy można to jeszcze zrozumieć, o tyle klienci fotografów, którzy sami nie są fotografami, potrafią solidnie zajść za skórę.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem