Niezbędnik profesjonalnego fotografa. Sprawdź nową promocję

Niezbędnik profesjonalnego fotografa. Sprawdź nową promocję

Chcesz osiągać zyski z fotografii? Ta oferta skierowana jest do Ciebie. Tylko do 29 maja 2019 roku oferujemy specjalny pakiet dla profesjonalnego fotografa: 290 zł + 290 zł = 290 zł. Oszczędzasz 290 zł! 
Żeby skorzystać z promocji wystarczy zamówić jeden z wymienionych e-kursów do końca dnia 29 maja 2019 rDostęp do drugiego e-kursu zostanie przydzielony automatycznie, po zaksięgowaniu wpłaty.
 

E-kurs jest kompleksowy - przedstawiamy w nim zarówno zagadnienia ściśle prawne, jak i te związane z funkcjonowaniem na rynku w konkurencyjnym środowisku, w dobie internetu. Wśród autorów są wyłącznie praktycy - fotografowie, przedsiębiorcy, prawnicy i specjaliści zajmujący się marketingiem. Dodatkowo do kursu załączamy wzory pism i umów, opatrując je komentarzami i omówieniami.

  • 20 lekcji w postaci e-booków w formacie PDF. Cena: 290 zł

 

Zamawiam

 

+

 

Podatki i składki twórców i artystów - optymalizacja obciążeń w 2019 r.

Zadaniem e-kursu jest przekazanie wiedzy o istniejących możliwościach zmniejszania obciążeń – w sposób prosty, przystępny i pozwalający każdemu Uczestnikowi na dalsze podnoszenie kwalifikacji w zakresie rozumienia i stosowania prawa podatkowego i ubezpieczen społecznych.

  • 10 lekcji w postaci e-booków w formacie PDF. Cena: 290 zł

 

Zamawiam

 

 

 

 

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 100% ocen: 1

Sprawdź inne artykuły z kategorii: AktualnościKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

 Kwiaty polne. Wycinek z całości... Niebo parasoli Mural Pogodny dzień Pośród pól... Koncepcja