Niezwykłe krajobrazy uchwycone na nagich ciałach

Niezwykłe krajobrazy uchwycone na nagich ciałach

Zachód słońca nad oceanem, pasma górskie w świetle księżyca, wodospady, migoczące zorze polarne, pejzaże gwieździstego nieba, to wspaniałe fluorescencyjne krajobrazy uchwycone na plecach modelek przez artystę Jana Poppletona.


Fotograf i artysta Jan Poppleton specjalizuje się w tworzeniu fantastycznych obrazów malowanych bezpośrednio na ciele modelek, które następnie fotografuje w studio na czarnym tle. Układ oświetlenia w studio nie jest przypadkowy, jego zadaniem jest dopełnienie krajobrazów na ciałach modelek. Zdjęcia łączą piękno kobiecej sylwetki z blaskiem świata przyrody. Niektóre krajobrazy rozciągają się na twarz, ramiona, nogi i stopy modelek. Sfotografowane fluorescencyjne obrazy Jana Poppletona dosłownie ucieleśniają piękno wszechświata.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem