Nik Viveza 2 dla Photoshopa, Lightrooma i Aperture

Nik Viveza 2 dla Photoshopa, Lightrooma i Aperture

Nik Software ogłosiło wydanie nowej wersji Vivezy, popularnego plug-ina do programów Adobe, za pomocą którego będziemy w stanie precyzyjnie kontrolować jasność i kolorystykę zdjęć.


Jeśli mieliście do czynienia z pierwszą wersją Vivezy, to zapewne kojarzycie, że cały proces dostrajania parametrów jasności i koloru przebiegał na zasadzie podobnej do tej z Nikona CaptureNX. W aplikacji od Nik Software również mieliśmy styczność z osławionymi Control Pointami pozwalającymi nam na korektę wybranych fragmentów obrazu bez konieczności maskowania czy szparowania obiektów. Tak swoją drogą technologia U Point jest autorskim pomysłem Pań i Panów odpowiedzialnych za Vivezę - i to w CaptureNX zaimplementowano ich pomysł, a nie na odwrót. Oczywiście fakt pozostaje faktem - Viveza jest wtyczką, a nie samodzielnym programem.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem