Nikon chce w 2025 roku oferować ponad 50 obiektywów z mocowaniem Nikon Z

Nikon chce w 2025 roku oferować ponad 50 obiektywów z mocowaniem Nikon Z

W ubiegłym miesiącu firma Nikon udostępniła swój średnioterminowy plan zarządzania, w którym zostało szczegółowo opisane, na jakich obszarach działalności producent będzie koncentrował się do 2025 roku - I choć większa część raportu koncentruje się na działalności Nikona niezwiązanej z obrazowaniem, to Nikon szczegółowo opisuje w nim także wiele interesujących strategii związanych z fotografią i filmem.


Ambitne plany Nikona na kolejne lata 

Jednym z głównych elementów strategii Nikona na najbliższe lata związanej z obrazowaniem cyfrowym jest "rozszerzenie możliwości ekspresji wizualnej i pozyskanie ogromnego wsparcia ze strony wszystkich pokoleń entuzjastów fotografii i filmu na całym świecie". Aby osiągnąć ten cel (dosyć szeroko pojmowany) Nikon planuje podnieść średnią cenę sprzedaży swoich produktów do fotografii i filmu o 20%. Ma to zostać osiągnięte poprzez rozszerzenie oferty obiektywów.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem