Nikon COOLPIX P300 - test

Nikon COOLPIX P300 - test

Nikon Coolpix P300 to jeden z najnowszych aparatów kompaktowych w ofercie firmy Nikon – jego premiera odbyła się w lutym. Na pierwszy rzut oka model ten nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle konkurencyjnych produktów. Jest jednak kilka szczegółów, które czynią z tego aparatu bardzo ciekawe narzędzie do fotografowania. SwiatObrazu.pl jako pierwszy serwis fotograficzny w Polsce ma przyjemność przedstawić Wam test praktyczny tego aparatu. Zapraszam zatem.

Budowa


Nikon Coolpix P300 jest aparatem małym i lekkim i  obydwie te cechy można uznać za duże zalety, choć są one wspólne dla całej grupy tego typu konstrukcji. Materiał, z którego wykonana jest obudowa, to tworzywo sztuczne, które sprawia bardzo dobre wrażenie, choć muszę przyznać, że jako osoba przyzwyczajona do masywnych i ciężkich lustrzanek przez pewien czas nie mogłem się do tego aparatu przyzwyczaić. Na tle innych kompaktów Nikon Coolpix P300 prezentuje się jednak całkiem dobrze i trudno mi się doszukać uchybień związanych z jakością wykonania egzemplarza, który testowałem.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem