Nikon COOLPIX P340 - zaawansowany kompakt kieszonkowy

Nikon COOLPIX P340 - zaawansowany kompakt kieszonkowy

Kolejną premierą firmy Nikon w dniu dzisiejszym jest COOLPIX P340 - bardzo podręczny aparat kompaktowy o dość rozbudowanych (jak na swój wygląd i rozmiary) możliwościach. Można z czystym sumieniem stwierdzić, że jest to sprzęt dla całkiem wymagających fotografów, który bez problemu można schować w kieszeni spodni. I potrafi nawet zapisywać zdjęcia w RAW-ach!


Nowość firmy Nikon to uniwersalny aparat kompaktowy COOLPIX P340 dedykowany osobom poszukującym sprzętu małego i o dużych możliwościach. Nowy model odznacza się klasycznym wyglądem oraz zaawansowanymi rozwiązaniami. Wyposażony został w 12-megapikselową matrycę BSI CMOS o wymiarach 1/1,7 cala oraz w jasny obiektyw NIKKOR z 5-krotnym zoomem optycznym  (zakres 24-120 mm) o jasności f/1.8-5.6. Jeśli do tego dodamy możliwość zapisywania zdjęć w formacie RAW oraz filmów w formacie FullHD, to otrzymujemy bardzo ciekawy sprzęt, który dzięki wbudowanemu nadajnikowi Wi-Fi pozwala niemal natychmiast dzielić się wykonanymi zdjęciami z przyjaciółmi.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem